07 81 61 500 Fax: 07 81 61 550 tajnistvo@zd-sevnica.si

Vstopne točke v Zdravstvenem domu Sevnica

Z namenom zmanjšanja možnosti prenosa okužbe s koronavirusom (SARS-CoV-2) imamo v Zdravstvenem domu Sevnica za uporabnike zdravstvenih storitev in ostale, vzpostavljeno eno vstopno točko - epidemiološko triažo.

Vstop v zdravstveni dom poteka:

• od ponedeljka do četrtka med 6.30 - 19.00 uro ter petek med 6.30 - 16.00 uro – glavni vhod (pri lekarni)
  • od ponedeljka do četrtka med 19.00 in 7 uro, petek med 16.00 in 7 uro ter ob sobotah, nedeljah in praznikih vhod Nujna medicinska pomoč.

Ob vstopu v zdravstveno ustanovo ravnajte v skladu z navodili zdravstvenega osebja.

Vse uporabnike zdravstvenih storitev naprošamo, da v primeru stika, suma ali prisotnosti znakov podobnim Koronavirusu (SARS-CoV-2) ne vstopate v prostore zdravstvenega doma in ostalih zdravstvenih ustanov. Prvi stik z zdravnikom vzpostavite telefonsko. Vstop potencialno bolnih ali bolnih oseb v zdravstveno ustanovo pomeni visoko tveganje za okužbo za vse ostale prisotne (paciente in zdravstveno osebje).

V primeru znakov infekcijskega obolenja – vročina, kašelj, težko dihanje, nahod in driska imamo v Zdravstvenem domu Sevnica vzpostavljeno ambulanto COVID-19 za odrasle in otroke. Za pregled se je potrebno predhodno naročiti na telefonsko številko 07 81 61 500. Več si lahko preberete na zavihku: Ambulanta COVID-19