07 81 61 500 Fax: 07 81 61 550 tajnistvo@zd-sevnica.si

Prilagojeno delo Centra za duševno zdravje odraslih za Posavje

Obveščamo vas o prilagojenem delu Centra za duševno zdravje odraslih za Posavje v času epidemije s koronavirusom (SARS-CoV-2) od 13.3. 2020 dalje, do preklica.

Strokovni sodelavci tima Centra za duševno zdravje odraslih Posavje smo v času epidemije svoje delo v skladu z nacionalnimi usmeritvami omejili na nujne obravnave in obiske vendar s pacienti, svojci in zunanjimi strokovnimi službami ostajamo povezani predvsem preko telefonov in elektronskih naslovov.

Vzporedno izvajamo edukacijo o samozaščiti in ravnanju v zvezi s korona virusom osebam, vključenim v CDZO, njihovim bližnjim in po potrebi zunanjim sodelavcem v zdravstvenih in socialnih službah ter pomoč pri organizaciji življenja zaradi trenutnih sprememb v ožjem in širšem socialnem okolju.

Dosegljivi smo po telefonu in elektronski pošti:

O7 81 61 555
cdzo@zd-sevnica.si

Psihološka podpora pri spoprijemanju in premagovanju ovir, ki so spremenile potek življenja posameznika in družine zaradi pojava korona virusa.

Kontakt za pomoč v duševni stiski od ponedeljka do petka med 9. in 19. uro:

Strokovnjak tima CDZO bo na voljo za krajši pogovor, razbremenitev in podporo.

Stojimo vam ob strani!

Strokovni sodelavci tima

Centra za duševno zdravje odraslih za Posavje

Gradiva NIJZ:

Strokovnjaki s področja duševnega zdravja v času epidemije koronavirusa na voljo za brezplačne razbremenilne pogovore

Skrb za duševno zdravje v času širjenja novega koronavirusa SARS-CoV-2