Ambulanta COVID-19

Uporabnike zdravstvenih storitev obveščamo, da imamo vzpostavljeno ambulanto COVID-19 za odrasle in otroke. V vstopni ambulanti bodo obravnavani vsi , ki kažejo znake infekcijskega obolenja – vročina, kašelj, težko dihanje, nahod in driska. Za pregled se je potrebno predhodno naročiti na telefonsko številko 07 81 61 500.

Delo ambulant poteka na sledeči način:

• COVID-19 ambulanta za odrasle dela vsak dan v tednu (vključno sobota in nedelja) od 7. do 20. ure.  V ambulanti se obravnavajo pacienti nad 15. letom starosti.
  • COVID-19 pediatrična ambulanta dela vsak dan med 8. in 16. uro za otroke do 15. leta starosti.

Ambulanti COVID-19 se nahajata v kletnih prostorih zdravstvenega doma. Pot do vhoda je označena s smerokazi. Pregledi se izvajajo po točno določenem razporedu, da ne prihaja do križanja poti med obravnavanimi.

Enota nujne medicinske pomoči zagotavlja NMP za vse občane vse dni v tednu in dela po nespremenjenem urniku.