07 81 61 500 Fax: 07 81 61 550 tajnistvo@zd-sevnica.si

Obvestila COVID-19

Koronavirus - Pomembne informacije

Koronavirus povzorča virusno bolezen, ki se kaže z naslednjimi simptomi: kašelj, glavobol, povišana telesna tempreratura, izcedek iz nosu, težave z dihanjem, slabo počutje in bolečine v mišicah.

Ambulanta COVID-19

Uporabnike zdravstvenih storitev obveščamo, da imamo vzpostavljeno ambulanto COVID-19 za odrasle in otroke. V vstopni ambulanti bodo obravnavani vsi , ki kažejo zanke infekcijskega obolenja – vročina, kašelj, težko dihanje, nahod in driska. Za pregled se je potrebno predhodno naročiti na telefonsko številko 07 81 61 500.

Prilagojeno delo ambulant izbranih osebnih zdravnikov

Delo ambulant izbranih osebnih zdravnikov družinske medicine Zdravstvenega doma Sevnica, Zdravstvene postaje Krmelj ter zasebnih ambulant s koncesijo na območju Občine Sevnica je do nadaljnjega organizirano v Zdravstvenem domu Sevnica.